Van der Boon Stamboom

Deel Print

Cornelia Elberhorst

Vrouwelijk


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Cornelia Elberhorst

    Gezin/Partner: Gerrit van Eijk. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Maria van Eijk  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 1 apr 1859 in Haarlem, Noord-Holland, NL; is gestorven op 18 okt 1921 in Haarlem, Noord-Holland, NL.


Generatie: 2

  1. 2.  Maria van Eijk Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Cornelia1) is geboren op 1 apr 1859 in Haarlem, Noord-Holland, NL; is gestorven op 18 okt 1921 in Haarlem, Noord-Holland, NL.

    Maria is getrouwd met Mattheus van der Boon op 2 aug 1906 (civil) in Haarlem, Noord-Holland, NL. Mattheus (zoon van Mattheus van der Boon en Anna Margaretha van Eijkeren) is geboren op 25 oktober 1860 in Noordwijk, Zuid-Holland, NL; is gestorven op 20 apr 1930 in Haarlem, Noord-Holland, NL. [Gezinsblad] [Familiekaart]